Manşet Tokattan

Vali Dr. Ozan Balcı’dan Awe Cemre Kozmetik Firmasına Ziyaret

Vali Dr. Ozan Balcı, her derde deva ürünlerin üretildiği Awe Cemre’de incelemelerde bulunarak bilgiler aldı.

Tokat Organize Sanayi Bölgesi’nde bitkisel ürünler üzerine faaliyet gösteren Cemre Kozmetik firmasını ziyaret ederek, firma sahibi Aydın Ulukaya’dan bilgiler aldı.

11 bin metre kare alanda; Awe Cemre, Awe Cemre Laboratories, Novalis Flemori, Nivalis markaları ile 400 çeşit ürünün üretildiği fabrikada incelemelerde bulunan Vali Dr. Ozan Balcı, “40 derde deva ürünler üretilen Awe Cemre’ye destek vereceğiz. Üretime ve çiftçiye destek vereceğiz. İstihdamı arttıracağız. Böylece daha çok üretim yapılacak.” dedi.

Fabrikayı gezip üretilen ürünler hakkında bilgiler alarak firma sahibi Aydın Ulukaya’nın talep ve sorunlarını dinleyen Vali Dr. Ozan Balcı, ”Tokat’ta tıbbi aromatik bitkiler için yeni yerler açarak, alanı ve çeşitliliği arttıracağız. Böylece çiftçimizin gelirini de arttırmış olacağız. Size destek olalım, böylece hem çiftçilerimize hem de üretime destek vermiş oluruz.” dedi.

Firma sahibi Aydın Ulukaya’nın kıymetli çalışmalar yaptığını ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, “Dişiyle, tırnağıyla, kurmuş olduğu firma ile Tokat’ın üretimine, çiftçisine katkı sağlıyor. Bizde geliştirmesi için destek vereceğiz. Üreticinin tam destekçisiyiz.” dedi.

Vali Dr. Ozan Balcı, firma sahibi Aydın Ulukaya’ya memleketimiz ve milletimize değer kazandırdığı için teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi.

Ziyarette Vali Dr. Ozan Balcı’ya Tarım ve Orman Müdürü Orhan Şahin, OKTAM Müdürü Ahmet Boz, TKDK İl Koordinatörü Fevzi Çiçek, Orman İşletme Müdürü Mehmet Sandalcı eşlik etti.

Related posts

İyi de, geçmesek de parasını biz ödüyoruz. Ona ne demeli?..

Tokattan Haber

Başkan Lütfi Vidinel, Ambulansta nikah kıydı

Tokattan Haber

2019 Yılı İl Yayım Programı Hazırlık Toplantısı Yapıldı

Tokattan Haber

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir