Genel Manşet Tokattan

Vali Dr. Ozan Balcı, Erbaa’da Spor Tokat Kapsamında Çeşitli Branşlarda Spor Yapan Öğrencileri Ziyaret Etti

Vali Dr. Ozan Balcı, Erbaa’da spor yapan öğrencileri ziyaret etti.
Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Valiliğimizin gözetim, denetim, yüreklendirmesi, koordinasyonu ve liderliğinde; başlatılan ve sürdürülen Spor Tokat Projesi kapsamında ilçede çeşitli branşlarda spor yapan öğrencileri ziyaret etti. 
Vali Dr. Ozan Balcı, Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan beraberinde  Spor Tokat kapsamında hafta sonu Erbaa’da yoğun ilgi ve katılımla tertip edilen Satranç Turnuvasına katılarak, öğrencilerle bir araya geldi.
İlçe stadında çalışmalarını sürdüren Taekwondo branşında spor yapan öğrencileri ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, öğrencileri tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi. 


Daha sonra jimnastik yapan öğrencileri ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, sporun önemine dikkat çekerek  çocukların akademik başarılarının yanı sıra zihinsel, fiziksel ve ruhsal gelişimlerinin de önemli olduğunu söyledi. 
Her çocuğun bir spor dalı ile ilgilenmesini önemsediğini kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, Spor Tokat projesi ile çocuklarımızın spor kültürü edinmesinin yanı sıra uluslararası başarılarda derece kazanacak çocuklar yetiştirilebileceğini belirtti. 

Related posts

Dokap Kapsamında Yürütülen Projeler İlk Meyvelerini Çok Kısa Sürede Verdi

Tokattan Haber

Yasalar Kaç Oyla Kabul Edilecek, Erken Seçime Nasıl Gidilecek? 7 Maddede Meclis’te Yeni Dönem

Tokattan Haber

Şehit Said Uslu son yolcuğuna uğurlandı

Tokattan Haber

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir