Genel Manşet Tokattan

Vali Dr. Ozan Balcı, Erbaa’da Spor Tokat Kapsamında Çeşitli Branşlarda Spor Yapan Öğrencileri Ziyaret Etti

Vali Dr. Ozan Balcı, Erbaa’da spor yapan öğrencileri ziyaret etti.
Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Valiliğimizin gözetim, denetim, yüreklendirmesi, koordinasyonu ve liderliğinde; başlatılan ve sürdürülen Spor Tokat Projesi kapsamında ilçede çeşitli branşlarda spor yapan öğrencileri ziyaret etti. 
Vali Dr. Ozan Balcı, Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan beraberinde  Spor Tokat kapsamında hafta sonu Erbaa’da yoğun ilgi ve katılımla tertip edilen Satranç Turnuvasına katılarak, öğrencilerle bir araya geldi.
İlçe stadında çalışmalarını sürdüren Taekwondo branşında spor yapan öğrencileri ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, öğrencileri tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi. 


Daha sonra jimnastik yapan öğrencileri ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, sporun önemine dikkat çekerek  çocukların akademik başarılarının yanı sıra zihinsel, fiziksel ve ruhsal gelişimlerinin de önemli olduğunu söyledi. 
Her çocuğun bir spor dalı ile ilgilenmesini önemsediğini kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, Spor Tokat projesi ile çocuklarımızın spor kültürü edinmesinin yanı sıra uluslararası başarılarda derece kazanacak çocuklar yetiştirilebileceğini belirtti. 

İlgili Yazılar

AB Projesi Kapsamında Ulusötesi Toplantı

Tokattan Haber

Uyanış ve şifa ayı: Mayıs

Tokattan Haber

Çevre yoluna alternatif kavşak…

Tokattan Haber

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir