İlçeler Manşet Tokattan Turhal

İlçe Başkanı Abdullah Ay : “Yılmaz Bekler gecesini gündüzüne kattı, hizmet bayrağını dalgalandırdı”

Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler aday adaylığını açıkladığı toplantıda konuşan Ak Parti İlçe Başkanı Abdullah Ay,  “Yılmaz Bekler gecesini gündüzüne kattı, hizmet bayrağını dalgalandırdı” dedi.

Toplantıda, Ak Parti aday adaylığının 4 gün uzatıldığını belirten Ak Parti Turhal İlçe Başkanı Abdullah Ay, Belediye Başkanı Yılmaz Bekler ve diğer aday adaylarına teşekkür ederek, “Ben belediye Başkanımıza hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.  Mesai mefhumu gözetmeden, gecesini gündüzüne katarak, ailesinden feragat ederek adeta kendini parçalıyor. Neden? Çünkü Turhal sevdalısı, Hakikaten 2014 yılında aldığı bu hizmet bayrağını Turhal Belediyesi’nde çok güzel bir şekilde dalgalandırdı, Milletimize hizmet etmekten gayrı bir telaşesi olmadı, bu çalışmalardan dolayı Belediye Başkanımız Yılmaz Beklere ve siz değerli çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Rabbim bizlere 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Turhal Belediyesi’nde Ak parti bayrağını dalgalandırmayı bizlere nasip etsin” dedi.

Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler aday adaylığını açıkladı

Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler Ak parti Turhal ilçe yönetimi, Belediye meclis üyeleri ve Belediye de çalışan personel İle bir araya geldiği toplantıda aday adaylığını açıkladı.

Düzenlenen programda konuşan Yılmaz Bekler,  geride bıraktıkları 4,5 yılı çok güzel değerlendirdiklerini,  Allah’ın kendilerine vermiş olduğu aklı,  imkânı,  zamanı ve bütçeyi en iyi şekilde değerlendirmek için geceyi gündüzü kattıklarını ifade ederek,  Turhal’ın müzmin sorunlarının mazi olduğunu belirtti.

Desteklerinizi bekliyorum

Yaklaşan yerel seçimlerle ilgili yeni bir sürecin başladığına vurgu yapan Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, “Ak parti Genel Merkezimiz mevcut belediye başkanları için yeni bir aday dilekçesi almadan değerlendirmeye alınacağını belirtti. Ak Parti’den belediye başkanı olanlar dilekçe verilmeden değerlendirilecekler. Biz doğal olarak aday adayıyız. Bu günde bunu kamuoyu ile paylaşmak istedik. Bu kamuoyu açıklamasında siz değerli arkadaşlarımızın olmasını istedik. Yeni dönemde yeniden ‘Bismillah’ diyerek yola sizlerle çıkmayı uygun bulduk. Bundan dolayı bu gün burada 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde aday adaylığımı ilan ediyor, hepinizden de destek bekliyorum” dedi.

Turhal’a hizmet etmenin bir sevda olduğunu ifade eden Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler sözlerini şöyle sürdürdü.

Bizim Turhal sevdamız da bitmedi, sözlerimiz de…

“Cenabı hak sevdiği kuluna kendi yoluna hizmet etme şerefini verirmiş. İnşallah yeni dönemde, yeni projelerle insanlarımızın karşısına çıkacağız. Turhal için büyük hayallerimiz var. Bu büyük hayaller ustalık gerektirir, büyük projelerle gerçekleşir. Bundan dolayı yeni dönemde, sizlerle birlikte vatandaşlarımızın, aziz milletimizin karşısına yeni, daha büyük projelerle çıkacağız ve vatandaşlarımızdan destek talep edeceğiz. Bizim Turhal sevdamız da bitmedi sözlerimiz de bitmedi Turhal için daha söyleyecek çok sözümüz, gerçekleştirecek daha çok projemiz var. ”

Related posts

10. tarım ve İnsan Konulu Fotoğraf Sergisi Novada AVM ’de açıldı

Tokattan Haber

Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın, belediyeye ait bağda kamp yapan öğrencileri ziyaret etti.

Tokattan Haber

Kentsel Dönüşüm için ihaleye çıkıyor.

Tokattan Haber

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir