İlçeler Manşet Tokattan Turhal

Turhal’da mahallelerin sorun ve beklentilerinin öğrenildiği toplantılar devam ediyor

Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler “Yoğurtmaçlar bizden, çaylar sizden” sloganıyla her hafta farklı bir mahallede düzenlenen programla halkın taleplerini dinliyor.

Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, “Yoğurtmaçlar bizden, çaylar sizden” sloganıyla her hafta farklı mahallede vatandaşlar ile bir araya geliyor.  Mahallelerdeki sorunları ve istekleri yerinde dinleyen Başkan Bekler, bu hafta Hacılar Mahallesi’ne konuk oldu. Toplantıya Belediye Başkanı Bekler ‘in yanı sıra belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri de katıldı.

Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, konuşmasında, “Hacılar Mahallesi bizim İlçe merkezimize en uzak mahallemiz. Turhal’da 27 mahallemiz bizim dönemimizde doğal gaz ile buluştu. Hacılar Mahallemizi doğal gaz ile buluşturma gayretlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Allah’ın izniyle Kasım ayı sonu gibi doğal gaz gelmiş olacak. Biz alt ve üst yapı çalışmalarını doğal gaz çalışmaları ile paralel yürütüyoruz. Biz mahallelerimize hizmet götürürken bir işi iki kez yapmamak ve maliyeti iki katına çıkarmamak için doğal gaz çalışmalarını baz alıyoruz” dedi.

 

Related posts

Tokat Turizm Tanıtma Derneği (TUDER)’ nden bayram mesajı

Tokattan Haber

BDDK’dan yeni yapılandırma kararı

Tokattan Haber

Tokat Turizm Geliştirme İstişare Toplantısı

Tokattan Haber

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir