Bilim Teknoloji Manşet Tokattan

Sevgi İncitmez Projesi’nin proje toplantısı yapıldı

Almanya’da BBJ CONSULT AG Şirketi koordinatörlüğünde, Tokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneği Türkiye,  Association for Intercultural Dialogue Derneği Romanya, Balkanska Agenciya za Ustoychivo Razvitie Bulgaristan, EUROMEDI ENGINEERING SL İspanya ve INSTITOUTO POLITISMOU LAOGRAFIAS ATHLITISMOU KAI NEON TEHNOLOGION Yunanistan kurumlarının ortaklığında hazırlanan ve Almanya Ulusal Ajansı tarafından desteklenen  2018-1-DE04-KA205-016158 Numaralı Sevgi İncitmez projesi katılımcıları Almanya’nın Başkenti Berlin’de toplantı yaptı.

Sevgi İncitmez projesinin hedefi aile içi şiddetin önlenmesi, çocuk işçiliği ve cinsel şiddettir. Anne baba ayrı gençler, aile içi şiddete maruz kalanlar ve evsizler sivil toplumların işbirliği ile desteklenecektir. Katılımcıların belirlenmesine yönelik olarak seçilen yöntem belirlendi. Ortakların görevleri belirlendi. Yaygınlaştırma kuralları tartışıldı. Proje belgeleri ve izlenmesi görüşüldü.

Programa Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni ve Tokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Dernek Başkanı Müslim Kaçmaz ve 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Öğretmeni ve Tokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Dernek Üyesi Ahmet Polat ülkemizi temsil etti.

 

 

Related posts

TOPEKTAŞ ve YALÇIN BEKLER

Kadir Özbilgin

Dikkat! Aldığınız kurban gebe olmasın

Tokattan Haber

Yunus Emre Bilgi evi açılış için gün sayıyor

Tokattan Haber

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir