• Home
  • Tokattan
  • OKA VE YHKB toplantıları Samsun’da yapıldı
Manşet Tokattan

OKA VE YHKB toplantıları Samsun’da yapıldı

Vali Dr. Ömer Toraman, Samsun’da gerçekleştirilen Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) Yönetim Kurulu ve Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği (YHKB) Encümen toplantılarına katıldı.

OKA Yönetim Kurulu Temmuz ayı toplantısı, OKA Dönem Başkanı Vali Dr. Ömer Toraman’ın Başkanlığı ve Samsun Valisi Osman Kaymak’ın ev sahipliğinde, Amasya Valisi Dr. Osman Varol, Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Amasya İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çittır, Tokat İl Genel Meclisi Başkanı Salih Yıldırım, Çorum İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya, Tokat TSO Başkanı Dr. Ali Çelik ve diğer üyelerin katılımları ile gerçekleştirildi.

Toplantı, Dönem Başkanı Vali Dr. Ömer Toraman’ın açılış konuşması ile başladı. Gündem maddelerinin değerlendirildiği toplantı, görüş ve önerilerin ardından sona erdi.

Daha sonra Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Temmuz Ayı Encümen toplantısı geçildi. Amasya Valisi Birlik Başkanı Dr. Osman VAROL’un açılış konuşması ile başlayan toplantı, gündem maddeleri ve 2018 yılı uygulanma kararı alınan proje konularının görüşülmesinin ardından sonra erdi.

YHKB Encümen toplantısına Birlik Başkanı Amasya Valisi Dr. Osman Varol, Vali Dr. Ömer Toraman, Samsun Valisi Osman Kaymak, Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Tokat İl Genel Meclis Başkanı Salih Yıldırım, Amasya İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çittır, Çorum İl Genel Meclis Başkanı Halil İbrahim Kaya, Tokat İl Genel Meclis Üyesi L. Daim Namlı, Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hayrettin Şahin, Birlik Müdürü Yasemin ÇOBAN ve Birlik personeli katıldı.

Related posts

Niksar’da deprem öncü işaretleri izleme istasyonu kuruldu

Tokattan Haber

İŞKUR 2219 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek

Tokattan Haber

Şeker Fabrikalarında işçi sürgünü başladı!

Tokattan Haber

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Giriş

X

Kayıt Ol