Başçiftlik İlçeler Tokattan

Vali Dr. Ömer Toraman Başçiftlik İlçesinde bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulundu.

Programına Almus-Başçiftlik-Bozcalı Karayolu yol yapım çalışmaları incelemesi ile başlayan Vali Toraman, yürütülen çalışmalar hakkında yetkilerden bilgiler aldı.

Daha sonra 15 Temmuz Demokrasi şehidi Erdem Diker’in kabrini ve ailesini ziyaret eden Vali Toraman şehidin yakınlarıyla bir süre sohbet ederek, devletimizin her zaman gazilerimizin ve şehit yakınlarının yanında olduğunu ifade etti.

Akabinde Başçiftlik Kaymakamlığını ve Başçiftlik Belediye Başkanlığını ziyaret eden Vali Dr. Ömer Toraman, yürütülen çalışmalar ve ilçenin genel durumu hakkında Kaymakam Mesut Tabakçıoğlu ve Belediye Başkanı Murat Tunçel’den bilgiler aldı.

Ziyaret programı kapsamında, Hatipli Beldesi girişinde bulunan doğalgaz anahat şebeke sistemi yapımını da inceleyen Vali Toraman, çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgiler aldı.

Son olarak Hatipli Beldesini ziyaret eden Vali Toraman, vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra Hatipli Belediyesini de ziyaret ederek yürütülen çalışmalar hakkında Belediye Başkanı Şemsettin Yavuz’dan bilgiler aldı.

Ziyaretlerde Vali Dr. Ömer Toraman’a Başçiftlik Kaymakamı Mesut Tabakçıoğlu, İl Jandarma Komutanı J. Albay Hidayet Arıkan,  Başçiftlik Belediye Başkanı Murat Tunçel, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Gökçe de eşlik etti.

İlgili Yazılar

Sportif yetenek taramasında 2.etap başladı

Tokattan Haber

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk Tokat’a geldi

Tokattan Haber

Türk sporunun yeni yetenekleri Tokat’ta keşfedildi

Tokattan Haber

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir