Almus İlçeler Manşet Spor Tokattan

Almus’ta kano yarışmaları

Almus Kardeşlik ve Spor Festivali ile 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anma ve Gazi Melih Ekici Deniz Kanosu Yarışları Açılışı Töreni Almus’ta gerçekleştirildi.

Saygı duruşu ve İstikal Marşı’nın ardından açılış konuşmaları ile başlayan Festival, Almus Kaymakamlığı ile Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından, Türkiye Kano Federasyonu destekleri ile düzenlenen Almus Baraj Gölü Deniz Kano Yarışları ile devam etti. 13-14 Temmuz tarihlerinde devam edecek olan Deniz Kanosu yarışları, Ulusal düzeyde 10 takım ve 100 sporcunun katılımları ile 500 ve 1000 metre yarışları şeklinde gerçekleştirilecek.

Almus Kardeşlik ve Spor Festivali ile Deniz Kanosu Yarışları Açılış Törenine Vali Dr. Ömer Toraman, Almus Kaymakamı Hamza İnam, Pazar Kaymakamı Ömer Saygılı, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Hidayet Arıkan, Almus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Arıkan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, Türkiye Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı, TOKGİAD Başkanı Ender Demirtaş, sporcular ile Iğdır İl Emniyet Müdürü ve 15 Temmuz Gazisi Melih Ekici katıldı.

Related posts

OKA Toplantısı Çorum Kargın’da yapıldı

Tokattan Haber

Dış ticaret rakamları açıklandı

Tokattan Haber

Vali Dr. Ömer Toraman’ın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı mesajı

Tokattan Haber

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir