İlçeler Manşet Zile

Zile TSO ev sahipliğinde KOSGEB bilgilendirme toplantısı

Zile Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde, KOSGEB Tokat İl Müdürü Kenan Sert tarafından “2018 Yılı Makine Teçhizat Faiz Desteği Programı” detayları hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

KOSGEB Tokat İl Müdürü Kenan Sert, “2018 Yılı Makine Teçhizat Faiz Desteği Programı” kapsamında 4 Haziran-1 Ağustos 2018 tarihleri arasında başvuruların alınacağını, imalat sanayinde faaliyet gösteren ve KOSGEB veritabanına kayıtlı işletmelerin 1.200.000 TL’ye kadar olan makine alımlarının destek kapsamında değerlendirileceğini, kredi desteğinin sıfır faizli olarak sağlanacağını ve geri ödemelerin ise 6 ay ödemesiz, 30 ay boyunca 3’er aylık taksitler halinde geri ödeneğini belirtti.

Program bilgilendirmesinin ardından yapılan “Soru/Cevap” bölümünde, üyeler aklındaki soru işaretlerinin cevabını bulma şansı yakaladı.

Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sargın, “Bizi desteklerle ilgili bilgilendiren KOSGEB Tokat İl Müdürü Kenan Sert’e şahsım ve üyelerimiz adına teşekkür ediyorum” diyerek toplantıyı sonlandırdı.

İlgili Yazılar

AB Projesi Kapsamında Ulusötesi Toplantı

Tokattan Haber

Turhal Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin yeni başkanı; Yalçın Bekler

Tokattan Haber

Şeker Fabrikalarında işçi sürgünü başladı!

Tokattan Haber

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir