İlçeler Manşet Zile

Zile TSO ev sahipliğinde KOSGEB bilgilendirme toplantısı

Zile Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde, KOSGEB Tokat İl Müdürü Kenan Sert tarafından “2018 Yılı Makine Teçhizat Faiz Desteği Programı” detayları hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

KOSGEB Tokat İl Müdürü Kenan Sert, “2018 Yılı Makine Teçhizat Faiz Desteği Programı” kapsamında 4 Haziran-1 Ağustos 2018 tarihleri arasında başvuruların alınacağını, imalat sanayinde faaliyet gösteren ve KOSGEB veritabanına kayıtlı işletmelerin 1.200.000 TL’ye kadar olan makine alımlarının destek kapsamında değerlendirileceğini, kredi desteğinin sıfır faizli olarak sağlanacağını ve geri ödemelerin ise 6 ay ödemesiz, 30 ay boyunca 3’er aylık taksitler halinde geri ödeneğini belirtti.

Program bilgilendirmesinin ardından yapılan “Soru/Cevap” bölümünde, üyeler aklındaki soru işaretlerinin cevabını bulma şansı yakaladı.

Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sargın, “Bizi desteklerle ilgili bilgilendiren KOSGEB Tokat İl Müdürü Kenan Sert’e şahsım ve üyelerimiz adına teşekkür ediyorum” diyerek toplantıyı sonlandırdı.

Related posts

Daha İyiyi Yakalamak İçin Ortak Çalışıyoruz

Tokattan Haber

Disiplin altına alınmamış nüfus artışı ve doğacak tehlikeler

Kadir Özbilgin

Niksar Belediyesi müzik kursları

Tokattan Haber

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir