• Ana Sayfa
  • Spor
  • Karşıyaka spor kompleksi ücretsiz olarak her gün hizmet veriyor
Manşet Spor Tokattan

Karşıyaka spor kompleksi ücretsiz olarak her gün hizmet veriyor

Tokat Belediyesi Karşıyaka Spor Kompleksi Yaz Kursları kayıtları devam ediyor. Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu tarafından 2017 Yılı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramında açılışı yapılarak Tokatlıların hizmetine sunulan Tokat Belediyesi Karşıyaka Spor Kompleksi’nde okulların kapanmasıyla birlikte Yaz Kurslarına kayıtlar başladı.

Yaz Kursları startını verdiklerini söyleyen Tokat Belediyesi Karşıyaka Spor Kompleksi sorumlusu Ali Esen Boyraz, Spor kompleksinde; Futbol, Basketbol, Voleybol, Tenis, Masa Tenisi, Güreş ve Fitness kurslarının devam ettiğini söyledi.

Tokatlıların kurslara yoğun ilgi gösterdiğini belirten Boyraz; “Halkımıza yoğun ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Futbol kursunda 200, Basketbol, Voleybol, Taekwondo ve Kort Tenisi kurslarında 100’er öğrencimiz kayıtlıdır. Güreş Kursumuzda 20, Masa Tenisinde 50 öğrencimiz kurslara devam ediyor. Tesislerimiz her zaman halkımızın hizmetine açıktır. Karşıyaka Spor Kompleksimiz hafta için saat:09.00 ile 21.00 arası Haftasonu ise saat:10.00 ile 21.00 arası halkımıza ücretsiz olarak her zaman açıktır. Yaz kurslarımıza, vatandaşlarımız kimlik fotokopileri ile müracaat edebilirler” dedi.

Ayrıntılı Bilgi için Karşıyaka Spor Kompleksi Telefon: 0356 228 66 06

İlgili Yazılar

Niksar Belediyesi: Bir tas su hayat kurtarır

Tokattan Haber

Tesob Başkanı Fehmi Çankaya’dan Vali Toraman’a ziyaret

Tokattan Haber

Turizm rakamları açıklandı

Tokattan Haber

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir