Editör'ün Seçtikleri Tokattan

CHP Tokat Örgütünden AKP Milletvekili Mustafa Arslan’a sert yanıt!

Seçim çalışmaları kapsamında yapılan toplantıda” Cumhuriyet Halk Partisi, camileri yıkmıştır, satmıştır, CHP’liler HDP’ye oy verecek” gibi iddialarda bulunan AKP’ Milletvekili Adayı Mustafa Arslan’a CHP Tokat İL ve İlçe örgütleri sert bir açıklama yaptı! Tokat CHP örgütünün yaptığı açıklamada  “Arslan’ın iddiaları, siyasi etik ve ahlak kurallarına uymayan, iftiralarla doludur. Bu iftiralarla Tokat’a yaptıkları ihanetleri unutturamazlar. Tokat halkı 24 Haziranda gereken cevabı verecektir” ifadelerine yer verildi.

CHP Tokat Örgütü; “Biliniz ki yüksek gayelere alçakça yolları deneyerek ulaşamazsınız!”

CHP Tokat örgütünün açıklaması şöyle;

“24 Haziran’da kaybedeceklerini anlayanlar, siyasi etiğin, ahlak kurallarının, adap kurallarının ötesine geçmeye başladılar. Yıllarca kardeşçe yaşadığımız bu topraklarda bu nefret dilini ve iftira dilini görev bilenlere halkımız “Artık Tamam” diyecek! Bunlar AKP’nin son çırpınışları!

Yoksulluğu, yolsuzluğu, hukuksuzluğu, ötekileştirmeyi, kavgayı büyütenlere inat;

Cumhuriyet Halk Partisinin her bir bireyi kardeşliği, büyümeyi, kalkınmayı, çağdaşlığı ve etik ve ahlak kurallarını savunmaya devam edecek. İftiralar gücümüzü, birliğimizi bozamayacak!

Bizler sokak sokak, köy köy dolaşıp insanları ayrımsız kucaklarken, projelerimizi, aydınlık gelecek umudumuzu anlatırken, onlar ancak Cumhuriyet Halk Partisine iftiralarla, karalamalarla rakip olabiliyorlar. AKP mensuplarının değişik iftiralarla partimizi yıpratmaya çalışıyorlar, son beyanlarında koalisyona bile razıyız diyerek anketlerin olumsuz neticelerini görenler; biliniz ki yüksek gayelere alçakça yolları deneyerek ulaşamazsınız!

AKP’nin Anketlerdeki kötü gidişatını, iftiralarınızla, etik ve ahlak dışı söylemlerinizle durduramazsınız!

Şehitlerimizin kanı daha kurumamışken, bir zamanlar Habur’da PKK’lılara özel tören yapan, sözde çadır mahkemeleri kuran, Barzani’ye kırmızı halı seren, Şivan Perverle Megri Megri türküsünü söyleyip alkış tutan, Diyarbakır’da el ele tutuşup ağlayan, Dolmabahçe’de, İmralı’da, OSLO’da HDP’lilerle pazarlık masalarına oturan, güneydoğuna teröristlerin açtıkları hendeklere göz yumup, askerlerimizin şehit edilmesine sebep olanları;

FETÖ ile kardeşlik, yandaşlık edip ülkemizi FETÖ’nün arka bahçesine çevirenleri, Şeker Fabrikamızı, Tekel Sigara Fabrikamızı satanları;  bu halk unutmayacak! 24 Haziran’da bütün bunların cevabını halkımız verecek! Korkunun ecele faydası yoktur! Gerçek dışı iftiralar AKP’yi kurtaramayacak!

15 yılda bu ülkeden aldıklarınızı, yok ettiğiniz millî değerleri geri almaya, halka umut olmaya geliyoruz! “

 

 

Related posts

Profesyonel Fotoğrafçıdan İpuçları: Mükemmel Kompozisyon Nasıl Oluşturulur

Tokattan Haber

Turhal Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin yeni başkanı; Yalçın Bekler

Tokattan Haber

İl istihdam ve mesleki eğitim kurulu toplantısı gerçekleştirildi

Tokattan Haber

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir