Editör'ün Seçtikleri Tokattan

Ramazan Bayramı bayramlaşma programı gerçekleştirildi

Vali Dr. Ömer Toraman, Ramazan Bayramı münasebetiyle çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Takyeciler Cami’inde kılınan Bayram namazının ardından burada vatandaşlarla bayramlaşan ve bir süre sohbet eden Vali Toraman, akabinde Erenler Mezarlığı’nda bulunan Tokat Şehitliğini ziyaret ederek şehit kabirlerine karanfil bırakıp dua etti.

Vali Dr. Ömer Toraman, daha sonra Garnizon ve 48. Piyade Alay Komutanlığını ziyaret ederek askerlerle tek tek bayramlaştı.

Ardından İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Toraman, burada da polislerle bayramlaştı. Polislerin yanlarında bulunan çocuklarıyla da ayrı ayrı ilgilenip bayramlarını kutlayan Vali Toraman, çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

Yol kontrol ve arama noktalarında bulunan İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı personelini de ziyaret eden Vali Toraman, bayramlarını kutlayarak çeşitli ikramlarda bulundu.

İl Jandarma Komutanlığına da bayram ziyareti gerçekleştiren Vali Toraman, askerlerle bayramlaşarak bayramlarını tebrik etti. Burada Jandarma Personelinin yanlarında bulunan aileleri ve çocuklarıyla da bayramlaşan Vali Toraman, çocuklara çeşitli hediyedeler vererek bayramlarını kutladı.

Daha sonra İtfaiye Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Toraman, itfaiye personeli ile bayramlaşarak görevde bulunanların bayramlarını tebrik etti.

Vali Dr. Ömer Toraman, Devlet Hastanesi ve Gaziosmanpaşa Üniversite Hastanesi Acil Servislerini de ziyaret etti. Burada bulunan personel ve hastalarla bayramlaşarak bir süre sohbet etti.

Huzurevi ziyaretini eşi Neşe Toraman birlikte gerçekleştiren Vali Toraman, yaşlıların ellerini öperek bayramlarını kutladı. Huzurevi bahçesinde yaşlılarla ve sevgi evlerinde kalan çocuklarla bir araya gelen Vali Toraman, yaşlılarla ve çocuklarla sohbette bulundu.

Ziyaretlere Vali Toraman’ın yanı sıra, Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Garnizon ve 48. Piyade Alay Komutanı Albay Aykut Biçeroğlu, Gaziosmanpaşa Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Hidayet Arıkan ve daire müdürleri katıldı.

Son olarak özel programlarında, Şehit Yakup Akdağ ve Şehit Seyfettin Aktaş’ın ailelerini ayrı ayrı ziyaret eden Vali Toraman ve Neşe Toraman şehit aileleri ile bayramlaşarak devletimizin her zaman şehit yakınlarının yanında olduğunu ifa ettiler.

Related posts

15 Temmuz Şehitler Anıtı’nın açılışı

Tokattan Haber

Sevgi İncitmez Projesi’nin proje toplantısı yapıldı

Tokattan Haber

“Kriz demek istemiyorum ama bize yaklaşan bir cisim var”

Tokattan Haber

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir