Spor Tokattan

Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan Tokat kulüplerine büyük destek

Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Tokat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı işbirliğinde İftar Programı ve Gençlik ve Spor Bakanlığını tarafından kulüplere yapılan 227 Bin TL’lik maddi yardımın çek takdim töreni yapıldı.

İftar ve törene Ak Parti Tokat Milletvekili Prof.Dr. Coşkun Çakır, Tokat Vali Yardımcısı .Dr.Mehmet Gödekmerdan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, Ak Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat, Tokat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Sezai Işkın, Kulüp Temsilcileri ve sporcuların yoğun katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Programda konuşma yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar Amatör spor faaliyetlerinin teşvik edilmesi ve desteklenmesi amacıyla spor kulüplerine yapılan yardımların çok önemli olduğuna dikkat çekerek, “Amatör spor kulüpleri halkımızın ve gençliğimizin spor yapmasına, onlara sağlıklı yaşam biçimi sunmasına yardımcı oluyor. Bu kulüpler aynı zamanda uluslararası şampiyonalarda ülkemizi temsil edecek sporcuları yetiştiriyorlar” diye konuştu.

Ak Parti Tokat Milletvekili Prof.Dr.Coşkun Çakır tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığının Tokat ilindeki 52 Amatör Spor Kulübüne 227 bin TL’lik yardım çekini Tokat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Sezai Işkın’a kulüplere dağıtılmak üzere teslim ederek, tüm kulüplere çalışmalarında başarılar diledi.

İlgili Yazılar

OKA mali destek imza töreni gerçekleştirildi

Tokattan Haber

Tesob Başkanı Fehmi Çankaya’dan Vali Toraman’a ziyaret

Tokattan Haber

Tokatlı Balkan Türklerinden Sert Kınama

Tokattan Haber

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir