Editör'ün Seçtikleri Spor Tokattan

Reşat Arığ’dan yuvaya dönüş

Milli Takım Antrenörü Ahmet Reşat Arığ, Efeler Ligi’nde mücadele edecek olan Tokat Belediye Plevnespor Voleybol Takımının baş antrenörlük görevine getirildi.

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nun makamında gerçekleştirilen imza törenine Plevnespor As Başkanı İsmet Yiğit, Ahmet Reşat Arığ ve takım menajerleri katıldı.

Başkan Eroğlu, Arığ’ın geçmişte hem Belediye Plevnespor ile hem de diğer takımlarla çok büyük başarılara imza attığını dile getirdi. Tecrübeli teknik adamı yapılan sözleşmeyle yeniden renklerine kattıklarını ifade eden Başkan Eroğlu; “Geçtiğimiz yıl 1. Lig’den tekrar efeler ligine çıkan Plevnespor Voleybol takımımızı yeniden yapılandırmaya başladık. Bunun içinde değerli hocamızla görüşmelerimizi yaparak anlaşmaya vardık. Türkiye’de Voleybolda örnek olabilecek, şehrimize ve takımımıza yakışan büyük başarılara imza atmış Reşat hocamıza takımımızı teslim ettik. Kalan transferlerimizi, önümüzdeki yılın planlamasını yaparak yola revan olacaklar. Önümüzdeki Voleybol sezonunda güzel ve önemli başarılara imza atacağımız kanaatindeyim. Heyecanlıyız ve bu doğrultuda heyecanımızı başarılarla taçlandıracağız. Tokat’a güzel bir voleybol takımı izleteceğiz. Allah mahcup etmesin. Sakatlıkların olmadığı hayırlı bir sezon olmasını dilerim” dedi.

Antrenör Ahmet Reşat Arığ ise; “Tekrar Tokat’a ve Plevnespor’a hizmet etme şansı verdikleri için Başkanıma ve yöneticilerine teşekkür ederim. Herkesin özlediği ve beklediği bir Tokat Belediye Plevnespor’u izleteceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Eroğlu ve Arığ arasında sözleşme imzalandı.

Related posts

Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, Türkiye Gazeteciler Federasyonunun Bölgesel İftarına Katıldı

Tokattan Haber

Dünyanın kumu tükeniyor

Tokattan Haber

OFF-ROAD Yarışlarında TOFSAD Damgası

Tokattan Haber

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir